Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Medale zapaśników

Z czterema medalami wrócili zapaśnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” z rozgrywanego w Siedlcach Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego. Zawody zaliczane są do współzawodnictwa klubów prowadzonego przez Polski Związek Zapaśniczy dla tej grupy wiekowej.

Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali bracia Sawiccy. Marek zwyciężył w wadze do 66 kg, natomiast Piotrek w kategorii do 73 kg.  Zdobywcą srebrnego medalu został Marcin Szymański w wadze do 100 kg, natomiast medal brązowy w kategorii do 42 kg zdobył Kamil Górski. Ponadto łomżyńska drużyna sklasyfikowana została na drugiej pozycji w klasyfikacji drużynowej.
Wszyscy zawodnicy są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży i trenują pod okiem Karola Łebkowskiego i Andrzeja Lutrzykowskiego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę