Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Medale Dominika Seroki

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Z kompletem medali powrócił Dominik Seroka z rozgrywanych w weekend w Mikołowie (woj. śląskie) Mistrzostw Polski Karate Fudokan. Uczeń II LO w Łomży podczas tej imprezy zdobył trzy medale – brązowy srebrny i złoty.

Dominik Seroka złoty medal i tytuł Mistrza Polski wywalczył w konkurencji Kata indywidualnie w grupie wiekowej juniorzy, srebrny w konkurencji Fukugo, w której jest aktualnym Mistrzem Europy, a brązowy w konkurencji Kumite indywidualne.

Zdobyte medale są już kolejnymi krążkami w jego karierze. Do tej pory młody karateka  w Mistrzostwach Polski zdobył 5 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe. Dominik Seroka trenuje w klubie przy Szkole Podstawowej w Konarzycach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę