Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Browar Łomża Głównym Sponsorem ŁKS 1926

Główne zdjęcie
fot. archiwum

22 września została podpisana umowa o współpracy sponsorskiej pomiędzy Stowarzyszeniem Łomżyński Klub Sportowy 1926 i firmą Royal Unibrew Polska, właścicielem Browaru Łomża. Na mocy zawartej umowy, łomżyński browar otrzymał tytuł Głównego Sponsora Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 - czytamy w informacji nadesłanej przez Macieja Ładwińskiego Senior Brand Manager z Royal Unibrew Polska Sp. z o.o. - Tym samym po półtorarocznej przerwie znaki firmowe łomżyńskiego producenta piwa wracają na stadion przy ulicy Zjazd. Tymczasem jak oświadcza Paweł Petkowski, prezes Zarząd ŁKS 1926 Łomża, do dnia dzisiejszego Stowarzyszenie nie otrzymało żadnego wsparcia finansowego od Miasta Łomża.

– Traktujemy najbliższe miesiące jako swoisty okres próbny. Pragnę przypomnieć, że o zaprzestaniu na początku ubiegłego roku współpracy z ŁKS zadecydowała dramatyczna sytuacja organizacyjna Klubu, w jakiej znalazł się on pomimo naszego znacznego zaangażowania finansowego – mówi Radosław Kasyk, Dyrektor Marketingu Royal Unibrew Polska. – Już wówczas deklarowaliśmy jednak chęć dalszego wspierania działalności sportowej w Łomży. Dlatego z dużą uwagą obserwowaliśmy ostatnie zmiany organizacyjne w klubie i stąd podjęta w dość nietypowym momencie, bo w drugiej połowie roku – także budżetowego - decyzja o ponownym przystąpieniu do rozmów. Życzymy „odrodzonemu” Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu 1926 wielu sukcesów. Gorąco pragniemy, aby kibice ŁKS, wśród których nie brakuje przecież konsumentów naszych wyrobów, mieli wiele powodów do zadowolenia, nie tylko z osiąganych przez zespół wyników sportowych, ale także z efektywnego sposobu zarządzania Klubem przez jego obecne władze. Dla nas, jako partnera biznesowego, ten drugi aspekt ma równie istotne znaczenie, bo od pozytywnej oceny pracy zarządu klubu w znacznym stopniu zależeć będzie dalszy przebieg naszej współpracy z ŁKS.
- Jesteśmy wdzięczni i zadowoleni z faktu, że udało się przywrócić współpracę z browarem - mówi Paweł Petkowski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia ŁKS 1926. Zdajemy sobie sprawę, że otrzymaliśmy właśnie ogromny kredyt zaufania. Postaramy się wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób i poprowadzić drużynę ŁKS do osiągnięcia wyznaczonych celów sportowych, w tym najważniejszego – wejścia w ciągu 2 lat do II ligi.

Petkowski w wydanym oddzielnie oświadczeniu napisał, że Stowarzyszenie Łomżyński Klub Sportowy 1926 w Łomży od momentu powołania 29 lipca br. do dnia dzisiejszego nie otrzymało żadnego wsparcia finansowego od Miasta Łomża. Działalność sportowa była prowadzona dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez: Głównego Sponsora (osoba fizyczna), pana Marka Mackiewicza, Bank Spółdzielczy w Łomży, oraz kilku innych drobnych sponsorów.

 

cz
pt, 01 października 2010 06:15
Data ostatniej edycji: pt, 01 października 2010 15:52:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę