Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sprzątanie Świata - Polska 2010

 

Sprzątanie Świata - Polska 2010

  

            Wzorem lat poprzednich, za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Łomży, Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w Drozdowie, włączył się do akcji Sprzątanie Świata – Polska 2010 w dniach 17-19 września 2010 roku pod hasłem: „Chrońmy bioróżnorodność – segregujemy odpady”.

            Do udziału w akcji zgłosiły się Szkoły Podstawowe w  Drozdowie, Lutostani, Mały Płocku, Podgórzu, Pniewie, Puchałach, Rakowie – Boginiach i Wygodzie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy oraz Gimnazjum Nr 8 w Łomży.

            Łącznie w akcji brało udział 1086 uczniów.

Uczestnicy akcji zebrali tony odpadów  bezmyślnie wyrzuconych na łono przyrody. Wyniki akcji nie napawają optymizmem. Wydawałoby się, że systematycznie prowadzona akcja przyniesie efekty w postaci czystego środowiska. Tak się jednak nie dzieje. Proporcjonalnie do postępu cywilizacyjnego wzrasta ilość odpadów pozostawionych w miejscach do tego nie przeznaczonych. Czy oznacza to zanik wrażliwości na  piękno przyrody?

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
ŁPKDN
śr, 22 września 2010 11:27
Data ostatniej edycji: śr, 22 września 2010 11:40:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę