Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Sukces tenisistów KU AZS PWSIiP Wałukscy Łomża

Dobrze spisali się zawodnicy Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w Mistrzostwach Polski AZS w tenisie stołowym. Podczas mistrzostw, które odbyły się na przełomie sierpnia i września w Częstochowie łomżyńscy zawodnicy łącznie wywalczyli 15 medali w poszczególnych kategoriach. Największy sukces odniósł debel Ren Bingran i Edyta Szabłowska, które w grze podwójnej seniorek wywalczyły srebrne medale pokonując zawodniczki na co dzień występujące w rozgrywkach ekstraklasy kobiet.

Łomżanki zdominowały turniej w grze juniorek, zarówno w grach pojedynczych, podwójnych jak i mieszanych. Bezkonkurencyjna okazała się Ren Bingran, która zdobyła złoto w grze pojedynczej i podwójnej wspólnie z koleżanka klubową Edytą Szabłowska oraz brąz w grze mieszanej grając z Markiem Żerańskim również reprezentującym AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża. Trzecie miejsce w grze pojedynczej zajęła Weronika Łuba, która wywalczyła wspólnie z Moniką Narolewska srebro w grze podwójnej. Brąz w grze podwójnej zdobyła nowa zawodniczka klubu Patrycja Kostro grając wspólnie z Alicją Leśniak (AZS UJK Kielce) Pierwsze miejsce w grze mieszanej przypadło Edycie Szabłowskiej i Mateuszowi Troce (AZS AWFiS Gdańsk), zaś drugie Monice Narolewskiej i Łukaszowi Nadolskiemu (AZS UE Wrocław). Brązowy krążek dołożyli również w grze mieszanej kadetów Patrycja Kostro oraz Krystian Kimbar.
Przed zawodniczkami AZS-u już w najbliższy weekend ostatnie sprawdziany przed rozgrywkami ligowy, w sobotę (04.09.2010r.) w Białymstoku rozegrany zostanie I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów, zaś w niedzielę seniorów.

Magda Sepczyńska


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę