Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Życiówki podczas lekkoatletycznego Pucharu Polski

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy ŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża podczas IX Memoriału Artura Szymy i Artura Ociepy, który odbył się w Częstochowie. Podczas zawodów, które były rozgrywane w ramach Lekkoatletycznego Pucharu Polski, zawodnicy klubu dwukrotnie stawali na podium i uzyskali dwa rekordy życiowe.

Grzegorz Kakareko wygrał swoją serię na 400m i zajął ogólnie drugie miejsce z najlepszym swoim wynikiem w tym roku 48.87set. W tej samej konkurencji Marcin Leonik uzyskał 50.44.
Duże słowa pochwały należą się naszym biegaczkom na 1500m. Justyna Korytkowska (4.32,98) i Ewelina Lubiejewska (4.37,06) ustanowiły rekordy życiowe. Wyniki naszych biegaczek to 3 i 4 wynik w historii ziemi łomżyńskiej, a Ewelina poprawiając o 11 sekund rekord życiowy ustanowiła rekord ziemi łomżyńskiej juniorek młodszych (poprzedni Anna Pruszkowska 4.39,45 - Spała 2004). Wynik Lubiejewskiej to 3 rezultat w tym roku w Polsce w kategorii juniorek młodszych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę