Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sztuczne boisko treningowe (dla ŁKS-u?)

Główne zdjęcie
Projekt boiska treningowego przy ul. Zjazd

Przy ul. Zjazd w Łomży - pomiędzy WORD-em, a oczyszczalnią ścieków - powstanie piłkarskie boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. Ratusz właśnie ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy zadania. Budowa pełnowymiarowego, oświetlonego boiska ze sztuczną nawierzchnią była planowana razem z modernizacją stadionu, na której realizację miasto otrzymało wsparcie z funduszy unijnych.

W 2008 roku, gdy miasto ogłaszało kolejne przetargi w poszukiwaniu wykonawcy modernizacji stadionu, tę część inwestycji wykreślono z zamówienia. Znajduje się ona jednak w złożonym do Urzędu Marszałkowskiego projekcie, który znalazł się na tzw. liście projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Przypomnijmy na  modernizację stadionu – którą wstępnie wyceniono na 22 mln zł - miasto otrzymało 11 mln zł wsparcia. Warto dodać, że za prowadzony od niemal roku remont stadionu Łomża ma zapłacić niemal równe 18 mln zł (zakończenie prac planowane na połowe grudnia).

Ogłoszony wczoraj przetarg dotyczy budowy, po przeciwnej wobec stadionu stronie ulicy Zjazd, boiska do piłki nożnej (68 m x 105 m) o nawierzchni z trawy syntetycznej z wyposażeniem, ogrodzenie terenu i ustawienie piłkochwytów, i boksów dla zawodników i trenerów, a także oświetlenia boiska, podłączenie zasilania, wybudowania kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej oraz m.in. budowę dwóch parkingów. W zamówieniu termin realizacji zakreślono od 5 lipca do 15 października 2010r.
Boisko ma powstać w miejscu dziś istniejącego boiska treningowego wybudowanego w 2006 roku i „modernizowanego” później „za karę” przez Zieloną Architekturę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę