Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Tercjak dwukrotnie na podium w Wiedniu

Główne zdjęcie
Maciej Tercjak na najwyższym podium MP Juniorów młodszych

Cztery medale – dwa złote i dwa brązowe – przywieźli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate z Otwartych Mistrzostw Austrii w Karate Kyokushin - AUSTRIAN OPEN. Mistrzostwa w niedzielę odbyły się w Wiedniu i wystartowało w nich ponad 400 zawodników z 12 krajów. Dariusz Syrnicki, prezes ŁKK z łomżan wyróżnia Macieja Tercjaka - „jest bardzo wszechstronnym i zdolnym zawodnikiem”, który w Austrii zdobył dwa medale. - W tej chwili jest on mistrzem Polski oraz Austrii juniorów w konkurencji kata – podkreśla Syrnicki.

W konkurencji kumite (walki), w stawce 40 zawodników wagi lekkiej juniorów, Maciej Tercjak stoczył cztery pojedynki, z których trzy wygrał, w tym dwa przez ippon (ko). Czwarty pojedynek, półfinałowy, był bardzo zacięty. Zawodnik z Izraela okazał się bardzo dobrze przygotowany. Rozstrzygniecie nastąpiło dopiero po dogrywce poprzez decyzję sędziów na niekorzyść naszego zawodnika. Przeciwnik Maćka triumfował również w finale zajmując pierwsze miejsce.
Maciej Tercjak wystartował także w kategorii kata (układy) gdzie zdobył złoty medal potwierdzając opinie, że jest bardzo wszechstronnym i zdolnym zawodnikiem.

W Mistrzostwach w kategorii kata juniorek medale zdobyły dwie zawodniczki ŁKK - Karolina Mroczkowska (złoto) i oraz Karolina Zajkowska (brąz).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę