Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Dzień Dziecka w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym

 

W poniedziałek 31 maja 2010 r. w ogrodzie ŁPKDN z inicjatywy Publicznego Gimnazjum nr 8 oraz Świetlicy Promyczki przy klasztorze Ojców Kapucynów w Łomży zorganizowano Dzień Dziecka dla dzieci ze świetlicy.

Impreza rozpoczęła się o godz. 12. Dzieci przywieźli panowie z korporacji Taxi bis.  

Zabawa rozpoczęła się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Po posiłku młodzież z PG nr 8 przeprowadziła dla dzieci grę terenową. Choć pogoda spłatała nam figla, nie zabrakło  atrakcji, ani chęci do zabawy.

Gdy zaczął padać deszcz dzieci przeniosły się do sali edukacyjnej ŁPKDN. Pracownicy parku przygotowali prezentację multimedialną zawierającą podstawowe informacje o parku oraz jego  walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Następnie uczestnicy obejrzeli dwie wystawy przyrodnicze pt. „Przyroda Doliny Narwi” i  „Jak to bywa z bobrem”. Gry i konkursy edukacyjno – przyrodnicze przeprowadzono również w sali budynku. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach. Impreza odbywała się przy muzyce zorganizowanej przez młodzież z PG nr 8 w Łomży. W imprezie uczestniczyło ok. 50 osób.

Dzieci obdarowane zostały słodyczami, przyborami szkolnymi oraz pocztówkami ŁPKDN, z uśmiechem wróciły do domu.

 

Zapraszamy za rok i obiecujemy zamówić pogodę bez niespodzianek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę