Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mistrzostwo Orlika 2012

Szkaradni przed Restrukturyzacją Administracji Państwowej i No Name – to najlepsze zespoły, które uczestniczyły w rozgrywanym w niedzielę turnieju piłki nożnej o „Mistrzostwo Orlika 2012”. W turnieju wzięło udział sześć drużyn z terenu miasta, grający piłkarze mieli od 13 do 18 lat.

Turniej rozegrano na boisku sportowo – rekreacyjnym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących ul. Bernatowicza 4w Łomży. Zawody zostały rozegrane systemem grupowym (gr. A: Południe King, Huragan Łomża, Szkaradni, gr. B: Restrukturyzacja Administracji Państwowej, TATARZY, No Name), a mecze trwały 2 x10 minut z 5 minutową przerwą.
Jak podają organizatorzy turnieju, Karolina Armista i Wojciech Klimaszewski animatorzy boiska Orlik 2012 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łomży, królem strzelców wybrano Łukasza Kiełczewskiego z zespołu Szkaradni, który zdobył 8 bramek. Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został Karol Wądołowski (No Name), a najlepszym bramkarzem Daniel Dąbrowski (Południe King).

materiał nadesłany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę