Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Skazany za próbę przekupienia bramkarza

Pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 4 tys. zł grzywny to wyrok na razie nieprawomocny, jaki zapał przez białostockim sądem w procesie piłkarza Dolcana Ząbki Marcina W. Zawodnik w 2008 r. obiecał 10 tys. zł łapówki bramkarzowi Warmii Grajewo za to, że jego zespół przegra mecz.

Bramkarz, który o sprawie zawiadomił kolegów z drużyny, nie zgodził się na sprzedanie meczu. Na boisku spotkanie, po dramatycznej końcówce, zakończyło się remisem 3:3. A Warmia wyrównującą bramkę zdobyła w ostatniej minucie meczu.
Jak podaje Gazeta Wyborcza Marcin W. przez cały sądowy proces nie przyznał się do winy. Tłumaczył, że telefon do bramkarza rywali to był tylko żart.

Marcin W. w piłkę już nie gra. Na początku tego roku - w związku z tą sprawą - wydział dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej zdyskwalifikował zawodnika na dwa lata.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę