Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Kaczyńska wicemistrzynią świata

Anna Kaczyńska, wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate, wywalczyła srebrny medal podczas odbywających się w weekend w Tokio Mistrzostw Świata Kyokushin Karate. To najbardziej prestiżowa impreza sportowa w kyokushin karate. W tym roku brało udział w niej około 1600 zawodników z 22 krajów.

Anna Kaczyńska
Anna Kaczyńska

Jak podała Polska Organizacja Kyokushinkai podczas tych mistrzostw Reprezentacja Polski Kobiet Kyokushin Karate wywalczyła dwa medale. Poza srebrem Anny Kaczyńskiej, złoty medal zdobyła Agnieszka Sypień z Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin.


 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę