czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@
Od 22 kwietnia na naszej stronie codzienne relacje z pobytu reprezentantów Łomżyńskiego Klubu Karate na Mistrzostwach Świata w Japonii

Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do Tokio

Mistrzostwa Świata w karate kyokushin odbywać się będą w Tokio w dniach 24 - 25 kwietnia. Wybiera się na nie także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska, Maciej Tercjak i Łukasz Lubiejewski. W Tokio będzie walczyła także łomżanka Anna Kaczyńska, która od stycznia tego roku reprezentuje Zambrowski Klub Karate Kyokushin.

Łomżyński Klub Karate

przygotowania do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Japonii źródło: tvlomza.pl- Z 30 zawodników, którzy wyjeżdżają z Polski na Mistrzostwa tylko czwórka ma pełne finansowanie z Polskiego Związku Karate. Jeśli chodzi o pozostałych, to w gestii klubów leży to, czy są w stanie uporać się z takim wyjazdem. Mnie osobiście, jako prezesa klubu cieszy oczywiście to, że nasza młodzież jest doceniana na tyle, że została powołana do kadry, nie mniej jednak jest to dla mnie duży problem w sensie organizacyjnym, finansowym - mówi Syrnicki.
Wyjazd jednego uczestnika kosztuje 6,1 tys. złotych, co obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, przejazdy na miejscu.


 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0