Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
Od 22 kwietnia na naszej stronie codzienne relacje z pobytu reprezentantów Łomżyńskiego Klubu Karate na Mistrzostwach Świata w Japonii

Łomżanie wybierają się na Mistrzostwa Świata do Tokio

Mistrzostwa Świata w karate kyokushin odbywać się będą w Tokio w dniach 24 - 25 kwietnia. Wybiera się na nie także trójka zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate – Aleksandra Zajkowska, Maciej Tercjak i Łukasz Lubiejewski. W Tokio będzie walczyła także łomżanka Anna Kaczyńska, która od stycznia tego roku reprezentuje Zambrowski Klub Karate Kyokushin.

Łomżyński Klub Karate

przygotowania do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Japonii źródło: tvlomza.pl- Z 30 zawodników, którzy wyjeżdżają z Polski na Mistrzostwa tylko czwórka ma pełne finansowanie z Polskiego Związku Karate. Jeśli chodzi o pozostałych, to w gestii klubów leży to, czy są w stanie uporać się z takim wyjazdem. Mnie osobiście, jako prezesa klubu cieszy oczywiście to, że nasza młodzież jest doceniana na tyle, że została powołana do kadry, nie mniej jednak jest to dla mnie duży problem w sensie organizacyjnym, finansowym - mówi Syrnicki.
Wyjazd jednego uczestnika kosztuje 6,1 tys. złotych, co obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, przejazdy na miejscu.


 
S P O N S O R Z Y
W Y J A Z D U :

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę