wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Mikołajki 2009

Dużo śmiechu, trochę rywalizacji, dobrą zabawę no i prezenty zapewnili wychowankom WPOW kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy zorganizowali piłkarski miniturniej „Kibice Dzieciom”.

W sobotni wieczór w hali im. Olimpijczyków Polskich o miano najlepszych w miniturnieju Mikołajkowym rywalizowało sześć drużyn, a były to:
* Pierwszy zespół ŁKS Łomża
* Juniorzy ŁKS Łomża
* Klub kibica z parafii Krzyża Św.
* Drużyna niespodzianka składająca się z działaczy klubu, sponsorów, trenerów ,obcokrajowców odbywających testy w Łomży oraz byłych piłkarzy ŁKS- między innymi Łukasz Adamski
* Kibice reprezentowani przez grupę Ultras Export Boys
* Dzieci z Domu Dziecka w Łomży

Po ponad dwugodzinnych zmaganiach, toczonych w miłej i przyjaznej atmosferze, najlepsi okazali się nasi wychowankowie, którzy w finale 3:1 pokonali drugi zespół ŁKS-u (w składzie byli piłkarze juniorów młodszych). W pierwszym pojedynku wieczoru dzieci zmierzyły się z piłkarzami z pierwszego składu. Jednak wynik tu nie był najważniejszy.
Po zmaganiach grupowych na boisku odbyło się uroczyste wręczanie prezentów poszczególnym wychowankom Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej, w których znalazło się to o co dzieci prosiły w swoich listach do św Mikołaja.

Turniej dobiegł końca ,a na zmęczone dzieci w placówce czekała już kolacja w postaci pysznej pizzy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0