Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Mikołajki 2009

Dużo śmiechu, trochę rywalizacji, dobrą zabawę no i prezenty zapewnili wychowankom WPOW kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy zorganizowali piłkarski miniturniej „Kibice Dzieciom”.

W sobotni wieczór w hali im. Olimpijczyków Polskich o miano najlepszych w miniturnieju Mikołajkowym rywalizowało sześć drużyn, a były to:
* Pierwszy zespół ŁKS Łomża
* Juniorzy ŁKS Łomża
* Klub kibica z parafii Krzyża Św.
* Drużyna niespodzianka składająca się z działaczy klubu, sponsorów, trenerów ,obcokrajowców odbywających testy w Łomży oraz byłych piłkarzy ŁKS- między innymi Łukasz Adamski
* Kibice reprezentowani przez grupę Ultras Export Boys
* Dzieci z Domu Dziecka w Łomży

Po ponad dwugodzinnych zmaganiach, toczonych w miłej i przyjaznej atmosferze, najlepsi okazali się nasi wychowankowie, którzy w finale 3:1 pokonali drugi zespół ŁKS-u (w składzie byli piłkarze juniorów młodszych). W pierwszym pojedynku wieczoru dzieci zmierzyły się z piłkarzami z pierwszego składu. Jednak wynik tu nie był najważniejszy.
Po zmaganiach grupowych na boisku odbyło się uroczyste wręczanie prezentów poszczególnym wychowankom Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej, w których znalazło się to o co dzieci prosiły w swoich listach do św Mikołaja.

Turniej dobiegł końca ,a na zmęczone dzieci w placówce czekała już kolacja w postaci pysznej pizzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę