Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Bezcenne zwycięstwo...

Tenisistki stołowe KU AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża kolejny sezon będą grały w pierwszej lidze. Podczas wieczornego spotkania w Gdańsku, po trudnym, meczu ograły 4 : 6 zespół MRKS Gdańsk. Szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść zawodniczek AZS-u dopiero w grach deblowych. Wygrywając w Gdańsku podopieczne Wacława Tarnackiego uniknęły baraży i już zapewniły sobie miejsce w lidze w kolejnym sezonie.

W grze pojedynczej punkty dla łomżanek zdobywały: Bingran Ren (2), Edyta Szabłowsk) i  Monika Narolewska. W deblu  zawodniczki AZS PWSIP WAŁKUSCY ŁOMŻA wygrały oba pojedynki. Najpierw para  Ren – Szabłowska wysoko 3 do 0 ograła duet Ściblak – Duda, po czym łomżanki Narolewska i Łuba stoczyły zacięty pojedynek z gdańszczankami Rzeszutek i Kaczmarek . Ostatecznie łomżanki wygrały 3 : 2, jednocześnie przechylając szalę zwycięstwa w całym meczu.
Zespół  AZS PWSIP WAŁKUSCY ŁOMŻA po tym spotkaniu awansował na siódme miejsce w tabeli rozgrywek pierwszej ligi grupy północ tenisa stołowego kobiet, co oznacza, że do utrzymania się w lidze nie będą potrzebne baraże.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę