Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Studenci z Łomży biegali w Łodzi

Główne zdjęcie
Zawodnicy PWSIiP z Łomży uczestniczący w AMP w Biegach Przełajowych i trener Jan Kotowski

„Znaczący sukces” - tak trenerzy oceniają występy studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. W gronie 56. sklasyfikowanych uczelni z całego kraju, zajęli 29. miejsce – 3. w punktacji drużynowej wśród Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych.

Indywidualnie najlepiej w biegu na dystansie 6 km wypadł Łukasz Truszkowski. Student III roku Instytutu Wychowania Fizycznego w Łomży, w stawce 326 zawodników, zajął 29. miejsce. W pierwszej setce do mety dobiegł jeszcze Łukasz Samełko – 93 miejsce, Łukasz Kołdys był 168, Patryk Goliński 235, a  Michał Kibitlewski 246.
Opiekunami biegaczy z PWSIiP są Jan Kotowski i Kazimierz Kirejczyk     


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę