Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy siłacze podczas dobywających się w Zalesiu Międzynarodowych Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. I choć to sport przede wszystkim męski warto podkreślić, że startowały również kobiety. Sylwia Ziemkiewicz z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży wyciskając 60 kg zajęła pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 19 w kategorii wagowej 90 kg.

Bardzo dobrze wypadli reprezentanci z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr. 5 w Łomży. W tych zawodach Adrian Lipiński zajął pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 17 w kat. wagowej 56 kg z wynikiem 82,5 kg. Mateusz Kalinowski zajął drugie miejsce w grupie juniorów do lat 17 w kat. wagowej 67,5 kg z wynikiem 130 kg. Zawodnik ten w klasyfikacji ogólnej (Open) do lat 17 zajął drugie miejsce. Daniel Kotyński zajął pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej do 82,5 kg z wynikiem 140 kg. Sebastian Bałazy zajął pierwsze miejsce w grupie juniorów do lat 19 w kat. wagowej 90 kg z wynikiem 130 kg

Niezłą formę zaprezentowali też zawodnicy z Siłowni Kulturystycznej ZIBI. Zbigniew Turowski zajął pierwsze miejsce w grupie masters do lat 50 w kat. wagowej 90 kg z wynikiem 170 kg. W klasyfikacji ogólnej masters do lat 50 (Open) zajął drugie miejsce. Marcin Dziubiński w grupie seniorów zajął pierwsze miejsce w kat. wagowej 82,5 kg z wynikiem 190 kg. Krzysztof Klimaszewski zajął drugie miejsce w grupie seniorów w kat. wagowej 82,5 kg z wynikiem 180 kg. Szymon Wykowski zajął trzecie miejsce w grupie juniorów do lat 22 w kat. wagowej 90 kg z wynikiem 170 kg. Drużynowo Łomża wypadła na drugim miejscu w Polsce.

Opiekunem i trenem wszystkich zawodników jest nauczyciel i wychowawca Zbigniew Turowski.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę