Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Medale łomżan podczas AMP AZS w taekwondo olimpijskim

Zawodnicy z jedenastu klubów rywalizowali podczas odbywających się w weekend w Łomży Akademickich Mistrzostwach Polski AZS w taekwondo olimpijskim. W mistrzostwach dobrze zaprezentowali się łomżanie, którzy indywidualnie zdobyli siedem, a drużynowo dwa medale. Największy sukces odniósł Piotr Spaliński, który w kategorii do 80kg wywalczył tytuł Mistrza Polski.

Akademickich Mistrzostwach Polski AZS w taekwondo olimpijskim rozgrywane były w hali im. Olimpijczyków Polskich. Na zaproszenie AZS PWSiP Łomża przyjechali tu taekwondyści m.in. z Warszawy, Lublina, Poznania czy Wrocławia. Łomżanom szczególnie dobrze poszło w rywalizacji juniorów, gdzie indywidualnie wywalczyli cztery medale: złoto Tomasz Kulczewski (do 55 kg), srebro Bartosz Niedźwiecki (do 55kg),  Sebastian Rogowski (do 63kg), brąz Bartosz Brzeziak (powyżej 78kg), i druzynowo zajęli pierwsze miejsce.
Wśród seniorów zawody zdominowali zawodnicy AZS AWF Warszawa (łącznie zdobyli 40 pkt) i AZS OŚ Poznań (24 pkt). Reprezentanci AZS PWSIP Łomża z 7 pkt zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Poza wspomnianym już Piotrem Spalińskim, który zdobył złoto w kategorii do 80kg, na podium znaleźli się także Krystian Jastrzębski (brąz – kat. do 54 kg) i Paolo Miller (brąz, kat do 63 kg)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę