Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Turowski trzeci

Główne zdjęcie
Zbigniew Turowski

Zbigniew Turowski, z Siłowni Kulturystycznej ZIBI, zajął 3 miejsce podczas rozgrywanych w Tczewie VIII Mistrzostw Polski w Martwym Ciągu „OPEN”. Przy wadze ciała 91 kg podniósł ciężar o wadze 280 kg.

W tych zawodach brali także udział zawodnicy z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży. Przemysław Żelasko (18 lat, waga 66 kg) zaliczył ciężar o wadze 205 kg zajmując 9 miejsce, a Radosław Lachowski (18 lat, waga 67 kg) dźwignął sztangę o wadze 200 kg zajmując w ostatecznej klasyfikacji 10 miejsce. Byli to najmłodsi zawodnicy tych zawodów. Opiekunem i trenerem młodych zawodników jest Zbigniew Turowski wychowawca z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę