Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Spełnili marzenia...

Drużyna wychowanków Domu Dziecka w Łomży wygrała Mikołajkowy miniturniej piłki nożnej ph. „Kibice Dzieciom”. W sobotni wieczór w hali im. Olimpijczyków Polskich rywalizowało sześć drużyn w tym m.in. zespół piłkarzy ŁKS-u i zespół kibiców ŁKS-u. To właśnie kibice zorganizowali miniturniej, a jego głównym celem było spełnienie choć kilku marzenia dzieci z łomżyńskiego Domu Dziecka.

Wychowankowie Domu Dziecka w przeddzień Mikołejek mogli zagrać w piłkę z drużyną złożoną z ligowych piłkarzy ŁKS-u, ale otrzymali także wór mikołajkowych upominków. Były na nim ubrania, odtwarzacze mp4, a także m.in. lokówka. Listę wymarzonych prezentów kibice otrzymali od dyrektora Domu Dziecka, a pieniądze na prezenty – około 3 tys zł - zebrali sami. Dzięki ich akcji udało się spełnić choć część  marzeń 15 podopiecznych łomżyńskiej placówki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę