Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rozstrzygnięcie konkursu "Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w obiektywie"

 

  
Rozstrzygnięto jesienny konkurs ogłoszony w październiku pt. „Łomżyński  Park Krajobrazowy Doliny Narwi w obiektywie” na najciekawsze zdjęcie przedstawiające  Łomżyński  Park Krajobrazowy Doliny Narwi jesienią. W konkursie wzięło udział 10 uczniów ze szkół gimnazjalnych i podstawowych: 
·        gimnazjum nr 1 w Łomży
·        szkoła podstawowa w Piątnicy
·        szkoła podstawowa nr 7 w Łomży
 Laureatem konkursu został Mateusz Kozłowski kl. III f z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży. Przyznano także jedno wyróżnienie dla Natalii Żemajtys kl. II h również z Publicznego Gimnazjum nr 1. Nagrodą dla zwycięscy konkursu jest opublikowanie wyróżnionego zdjęcia w wydawanym folderze Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.  
 
   Jesień zawitała do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.

 „Soczysta zieleń ginie z drzew”- na fotografiach uchwycone zostało piękno przyrody Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w okresie jesiennym. Świadczą o tym wspaniałe złociste barwy, postury nagich drzew, zachmurzone niebo oraz opadłe liście z drzew. Krajobrazy te uzmysławiają nam, iż przyroda powoli przygotowuje się do zimowego odpoczynku.
Foto: Zwycięskie zdjęcie
Foto: Wyróżnione zdjęcie
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
ŁPKDN
pon, 23 listopada 2009 08:39
Data ostatniej edycji: śr, 25 listopada 2009 11:44:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę