Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: www.pzts.pl

Międzynarodowy Turniej w Łomży

Główne zdjęcie
fot. www.pzts.pl

Guo Si Ja reprezentująca występujący w Ekstraklasie LUKS Warmia Lidzbark Warmiński oraz Kamil Zdziennicki na co dzień występujący w barwach pierwszoligowych Dojlid Białystok zostali triumfatorami pierwszego Międzynarodowego Turnieju z okazji Święta Niepodległości, który 11 listopada odbył się w łomżyńskiej hali im. Olimpijczyków Polskich.

W grze pań finał był wewnętrzną sprawą Chinek. Guo Su Ja pokonała zawodniczkę miejscowego pierwszoligowego AZS PWSIiP Wałkuscy. W finale gry panów tymczasem zmierzyli się dwaj białostoczanie. Kamil Zdziennicki wygrał z reprezentującym MOKS Słoneczny Stok Sławomirem Cylwikiem.
Poza rywalizacją seniorów przy stołach zmagali się również najmłodsi. Wśród uczniów szkół podstawowych dominowali tenisiści stołowi łomżyńskiego UKS Piątka.
Turniej zorganizowało Diecezjalne Radio Nadzieja i AZS Wałkuscy, a patronat nad imprezą objął Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę