Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Orzeł Kolno lepszy od ŁKS-u Łomża

Piłkarze czwartoligowego ŁKS-u Łomża zakończyli przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski. Wczoraj na własnym boisku, w meczu 1/8 Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego, przegrali z trzecioligowym Orłem Kolno 1 : 3. Aby ustalić wynik spotkania konieczna była dogrywka, bo po przepisowych 90. minutach gry był remis.

Piłkarze z Łomży mogą czuć niedosyt, bo zmarnowali kilka fantastycznych okazji do strzelenia goli. W 70. minucie łomżanie objęli nawet prowadzenie po strzale Chludzińskiego. Z prowadzenia piłkarze ŁKS-u długo się jednak nie cieszyli. Już cztery minuty później wyrównał Kiełczewski, tym samym doprowadzając do dogrywki. W niej więcej szczęścia mieli piłkarze Orła Kolno, którzy dwukrotnie zdołali skierować piłkę w siatkę bramki łomżan. W 95. minucie trafia Sawko, a w 105. ponownie Kiełczewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę