Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Lubiejewski w kadrze

Łukasz Lubiejewski, 17-letni zawodnik z Łomżyńskiego Klubu Karate został powołany do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy juniorów, które 28 listopada odbędą się w Paryżu. Łukasz jest trzecim zawodnikiem z Łomży, który został powołany do kadry karateków.

Przypomnijmy, że w Reprezentacji Polski w karate w kategorii seniorów od lat jest Anna Kaczyńska, a do niedawna w kategorii juniorów Polskę reprezentowała Aleksandra Zajkowska, która właśnie skończyła 18 lat.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę