Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ciężarowcy z medalami

Główne zdjęcie
Ciężarowcy Siłowni Kulturystycznej ZIBI w Łomży

Z medalami powrócili ciężarowcy Siłowni Kulturystycznej ZIBI w Łomży z X Ogólnopolskich Mistrzostw Warszawy w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadach i martwym ciągu. Zawody odbywały się w ostatnią sobotę.

W wyciskaniu sztangi leżąc bardzo dobrze zaprezentowali się Zbigniew Turowski – zawodnik, ale także trener pozostałych siłaczy z Łomży, oraz Marcin Dziubiński. Obaj zajęli drugie miejsca, przy czym Turowski zdobył srebro w kategorii Masters, a Dziubiński w kategorii wagowej do 82,5 kg (senior).
Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentował się Radosław  Lachowski z Bursy Szkolnej nr 2, który w grupie juniorów do lat 18 open zajął trzecie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawodnik ten zajął także piąte miejsce w martwym ciągu open (razem z seniorami). Ważąc 67 kg dźwignął sztangę o wadze 200 kg.

Na słowa uznania zasługuje także Mateusz Kalinowski z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5, który zajął II miejsce w grupie juniorów do lat 16 open.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę