Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Dobre rzuty Dobkowskiego

Podczas gimnazjady grupy zachodniej (byłe województwo łomżyńskie) po raz kolejny bardzo dobrze spisał się Sebastian Dobkowski (Gimnazjum Sokoły – „Prefbet Śniadowo” Łomża), który ustanowił znakomity rekord województwa podlaskiego gimnazjów w rzucie młotem 4 kg. Nowy rekord jest lepszy, aż o 7,13 m od poprzedniego i wynosi obecnie 70,91 m. Podopieczny trenera Andrzeja Niwińskiego, aż czterokrotnie w tym konkursie poprawiał rekord województwa, który do tej pory wynosił 63.78m i również należał do Dobkowskiego.

– Rzuty Sebastiana były bardzo pewne i równe, świadczy o tym jego seria: 69.15 – 69.74 – 69.48 – x – 70.32 – 70.91 - mówi Andrzej Niwiński 
To już trzeci rekord województwa ustanowiony przez Sebastiana w tym sezonie. Do tej pory w konkursach poprawiał dwukrotnie rekord w młocie 5kg w kategorii junior młodszy. Przypomnieć należy, że Sebastian to vice mistrz polski młodzików z poprzedniego roku w rzucie młotem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę