Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

ZIBI wyciska medale

Z medalami powrócili do Łomży zawodnicy Siłowni Kulturystycznej ZIBI, którzy w niedziele brali udział w odbywającym się w Zalesiu III Międzynarodowym Turnieju w Wyciskaniu sztangi leżąc. Najlepiej z łomżan zaprezentował się Zbigniew Turowski, który zajął I miejsce w kategorii open masters do 50 lat i II miejsce w kat. wagowej do 90 kg. z wynikiem 165 kg.

Zbigniew Turowski
Zbigniew Turowski

Bardzo dobrze na mistrzostwach spisał się także Marcin Dziubiński, który w grupie seniorów zajął II miejsce w kat. wag. do 90 kg z wynikiem 180 kg. Dziubiński stoczył ostrą walkę o pierwsze miejsce, ale niestety poległ... Zawodnik podszedł do sztangi o wadze 205 kg, i naprawdę niewiele zabrakło aby podniósł ten ciężar.

W Zalesi dobrze zaprezentowali się także młodzi łomżyńscy ciężarowcy. Szymon Wykowski zajął II miejsce w kat. open junior do 19 lat i IV miejsce w kat. wag. do 90 kg z wynikiem 150kg, a Mateusz Kalinowski III miejsce w kat. open junior do lat 16 i III miejsce w kat. wag. do 67,5 kg z wynikiem 100 kg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę