Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" 2008/2009

       Dnia 3 marca 2009 odbył się IV etap konkursu wojewódzkiego “POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI”. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny: Publiczne Gimnazjum w Czarnej Wsi Kościelnej, Publiczne Gimnazjum w Rutce-Tartak i Publiczne Gimnazjum w Piątnicy.
Konkurs rozpoczął się o godz. 10:00 i składał się z dwóch etapów: w pierwszym uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 25 pytań, w drugiej części konkursu gimnazjaliści musieli wykazać się znajomością gatunków chronionych roślin i zwierząt.
       W ogólnej punktacji I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu zajęła drużyna z Publicznego Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy –zwycięzca finału organizowanego przez ŁPKDN w składzie:
Ewa Górska
Piotr Włodkowski
Marcin Włodkowski
Natalia Wysk
pod opieką p. Agaty Sasak – zdobywając łącznie 131,5 punktów.
       Dzięki wytrwałości i pracowitości uczniowie Piotr Włodkowski, Marcin Włodkowski i Natalia Wysk po raz kolejny stali się zwycięzcami etapu wojewódzkiego.Szczególne podziękowania należą się pani Agacie Sasak za długoletnie zaangażowania w przygotowanie uczniów do konkursów.
       Drużyna ta będzie reprezentowała województwo podlaskie w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się w maju bieżącego roku. Wszyscy uczestnicy etapu wojewódzkiego otrzymali dyplomy i cenne nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.
       Po wrażeniach związanych z konkursem uczniowie i zaproszeni goście zwiedzali ekspozycje w "Białym Dworku" a następnie wyruszyli do miejscowości Poczopek aby podziwiać piękno przyrody i architekturę tego miejsca.
 
 
 
 
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę