Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Sukcesy ciężarowców z Łomży

Bardzo dobrze wypadli łomżyńscy ciężarowcy podczas Ogólnopolskich Mistrzostwa Warszawy w wyciskaniu sztangi leżąc. Trzech podopiecznych trenera Zbigniew Turowski z siłowni „ZIBI” zdobyło medale. Najlepiszj z łomżan wypadł Fabian Kobeszko z Bursy Szkolnej nr.2, który w grupie juniorów do lat 18 zajął pierwsze miejsce.

W grupie juniorów do lat 16 Adam Grajko z ZSMiO nr.5 w Łomży zajął drugie miejsce z wynikiem 85 kg. Drugi zawodnik tej szkoły Daniel Bagiński z w grupie juniorów do lat 20 zajął szóste miejsce z wynikiem 140 kg.
Najstarszym reprezentantem Łomży na warszawskich mistrzostwach ciężarowców był Marcin Dziubiński, który grupie do lat 23 zajął trzecie miejsce z wynikiem 170 kg.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę