Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

ŁKS gra o życie...

Główne zdjęcie
Zbigniew Sasinowski - prezes ŁKS Browar Łomża

Mimo ogromnych problemów piłkarze ŁKS Łomża mają dziś po południu zainaugurować rozgrywki w drugiej lidze. Mecz ze Stalą Poniatowa odbędzie się... Wczoraj wieczorem, pod nieobecność dotychczasowego prezesa klubu Leszka Gołaszewskiego, udało się wreszcie skompletować nowy zarząd ŁKS-u. Na jego czele stanął Zbigniew Sasinowski.

W nowym zarządzie ŁKS-u znaleźli się jako wiceprezesi: Dariusz Domański (dotychczasowy wiceprezes) i Marek Fabiański (prawnik), Mieczysław Gierłowski - sekretarz, Jerzy Kierazyński – skarbnik, a także Sławomir Baczek i Kazimierz Żochowski jako członkowie zarządu.

Dziś podczas meczu inaugurującego rozgrywki w składzie ŁKS-u Łomża na boisko wyjdą tylko, ci którzy mogą... To piłkarze ŁKS-u ze starej drużyny: Michał Chachuła, Paweł Galiński, Paweł Jurgielewicz, Paweł Sędrowski, Mariusz Siara i Artur Łazar, a skład ma być uzupełniony wychowankami.

Mecz z beniaminkiem Stalą Poniatowa rozpoczyna się dziś (w środę 30 lipca) o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.  Bilety w cenie 15 zł (i 10 zł ulgowy) będzie można nabyć w kasach klubu od godziny 15:30. Dzieci do lat 10 i kobiety na mecz wchodzą bezpłatnie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę