Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Brąz sztafety

Główne zdjęcie
brązowa sztafeta

Z brązowym medalem wrócili łomżyńscy sportowcy z rozegranych na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Na podium stanęła sztafeta 4x400 metrów klubu „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża. Trener Andrzej Korytkowksi podkreśla, że przed mistrzostwami medal wziąłby „z pocałowaniem w rękę”, ale teraz szkoda utraconego pechowo wicemistrzostwa.

W sztafecie 4x 400 metrów pobiegli Krzysztof Baczewski (49,9), Grzegorz Jamiołkowski (51,4), Łukasz Bronakowski (50,1) i Kamil Pogorzelski (54,0). Oprócz Jamiołkowskiego wszyscy są uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.
- Wspaniałą „robotę” zrobił Krzysztof, który pomimo swojego piątego startu w ciągu trzech dni przeprowadził naszą sztafetę na pierwszym miejscu z przewagą ok. 10-12 metrów, Grzegorz i Łukasz utrzymali przewagę, ale niestety chory Kamil pobiegł aż o 3,9 sek. wolniej od swoich „normalnych” biegów – mówi Andrzej Korytkowski.
Łomżanie z czasem 3.25,53 ostatecznie zajęli trzecie miejsce i wywalczyli brązowy medal.
- Przed mistrzostwami medal wziąłbym „z pocałowaniem w rękę”, gdyż szansa zdobycia go wydawała się tylko teoretyczna, ale po „pechowym” biegu jest szkoda wicemistrzostwa bo było ono wręcz pewne – dodaje Korytkowski.

O medal otarła się Magdalena Żebrowska. Zawodniczka klubu Narew Kurpiewski Łomża zajęła czwarte miejsce w pchnięciu kulą (13,06 m)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę