Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Ojrzyński trenerem ŁKS-u?

Główne zdjęcie
Ówczesny asystent trenera Leszek Ojrzyński po wygraniu III ligi (2006.05.31)

Leszek Ojrzyński ma poprowadzić piłkarzy ŁKS-u Łomża w rozpoczynających się w następny weekend rozgrywkach pierwszej ligi piłkarskiej – donosi Gazeta Wyborcza. 38-letni szkoleniowiec pracował już w Łomży. Był asystentem Jerzego Engela juniora, kiedy ten wprowadzał ŁKS na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy.

- Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, czy zdecyduję się na pracę w Łomży - mówi gazecie Ojrzyński. - Aby tak się stało, musi zostać poprawiona organizacja w klubie, bo w chwili obecnej jest ona tragiczna.
- Mam świadomość, że jak się podejmę pracy w ŁKS-ie, to czeka mnie niezwykle ciężkie zadanie – dodaje. - Do ligi zostało niewiele czasu, a trzeba do klubu ściągnąć gros zawodników. Na pewno będzie z tym ciężko, gdyż większość ciekawych graczy ma kontrakty w innych klubach, a ŁKS-u przecież nie stać na wykupywanie graczy z innych klubów.

Dodajmy, że wczoraj ŁKS Browar Łomża zremisował w sparingu z Olimpią Zambrów 1:1. Gola dla łomżan w 41. minucie meczu strzelił Tomasz Chludziński. Zambrowianie wyrównali na 10 minut przed końcem spotkania.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę