czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Ojrzyński trenerem ŁKS-u?

Leszek Ojrzyński ma poprowadzić piłkarzy ŁKS-u Łomża w rozpoczynających się w następny weekend rozgrywkach pierwszej ligi piłkarskiej – donosi Gazeta Wyborcza. 38-letni szkoleniowiec pracował już w Łomży. Był asystentem Jerzego Engela juniora, kiedy ten wprowadzał ŁKS na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy.

Ówczesny asystent trenera Leszek Ojrzyński po wygraniu III ligi (2006.05.31)
Ówczesny asystent trenera Leszek Ojrzyński po wygraniu III ligi (2006.05.31)
- Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, czy zdecyduję się na pracę w Łomży - mówi gazecie Ojrzyński. - Aby tak się stało, musi zostać poprawiona organizacja w klubie, bo w chwili obecnej jest ona tragiczna.
- Mam świadomość, że jak się podejmę pracy w ŁKS-ie, to czeka mnie niezwykle ciężkie zadanie – dodaje. - Do ligi zostało niewiele czasu, a trzeba do klubu ściągnąć gros zawodników. Na pewno będzie z tym ciężko, gdyż większość ciekawych graczy ma kontrakty w innych klubach, a ŁKS-u przecież nie stać na wykupywanie graczy z innych klubów.

Dodajmy, że wczoraj ŁKS Browar Łomża zremisował w sparingu z Olimpią Zambrów 1:1. Gola dla łomżan w 41. minucie meczu strzelił Tomasz Chludziński. Zambrowianie wyrównali na 10 minut przed końcem spotkania.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę