Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Złota Ola

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska

Aleksandra Zajkowska wygrała odbywające się w Wiedniu międzynarodowe zawody Karate Kyokushin. Reprezentantka Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin złoto zdobyła w kategorii kumite wśród kobiet w wadze do 55 kg.


Podczas tych zawodów Ola wystartowała także w kategorii kata zajmując czwarte miejsce.     
Aleksandra Zajkowska – dziś uczennica II LO w Łomży – karate ćwiczy już od 9 lat.  Od samego początku trenerem mistrzyni jest Dariusz Syrnicki. Występ w Wiedniu Ola jak i jej trener traktowali jako kolejny element ćwiczeń przed jesiennymi Mistrzostwami Eurpoy podczas których łomżanka ma walczyć o najwyższe podium.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę