Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Trener Jerzy E. junior zatrzymany za korupcję

Trener piłkarski Jerzy E. junior został zatrzymany w Warszawie przez CBA. Ostatnio pracował w trzecioligowym Radomiaku Radom, ale został zwolniony w trakcie rundy wiosennej. Wcześniej był szkoleniowcem m.in. w Polonii Warszawa i ŁKS Łomża. To on wprowadził ŁKS Łomżę na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy.

Zatrzymanie według telewizji TVN24 ma dotyczyć ustawiania meczów piłkarskich na Mazowszu. Jerzy E. junior jest 15. osobą zatrzymaną przez CBA w tej sprawie. Rzecznik służby na antenie telewizji nie wykluczał  kolejnych zatrzymań.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę