Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dobre występy młodych karateków

Z ośmioma medalami powrócili do Łomży młodzi karatecy z zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka w Ostrowi Mazowieckiej ogólnopolskich zawodów dzieci, kadetów i młodzików w karate kyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 240 zawodników z 12 klubów północno-wschodniej Polski.

Reprezentacja Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin  liczyła 32 osoby. Niestety zabrakło w niej Maćka Roszkowskiego, złotego medalisty ostatniego Pucharu Polski Młodzików, który z powodu choroby musiał pozostać w domu. Mimo to łomżanie zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując drużynowo drugie miejsce.
Pierwsze miejsce przypadło ekipie z Warszawy na która składała się z połączonych klubów ze stolicy, a trzecie ekipie z Augustowa – mówi Dariusz Syrnicki trener Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin.
Z łomżan najlepiej zaprezentowali się: Patryk  Ramotowski (startujący w kategorii +60kg młodzicy) i  Karolina Chaberek (+50kg młodziczki) którzy wywalczyli złote medale.  
Ze srebrnymi medalami do miasta powrócili: Marcin Ćwikłowski  (-60kg młodzicy), Piotr Ramotowski (-30kg dzieci chłopcy) i Weronika Zarańska (-29kg dzieci dziewczynki), a z brązowymi:  Hubert Soliwoda (+38kg kadeci) i Łukasz Domitrz (+48kg kadeci).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę