Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Brązowy medal w Taekwondo Olimpijskim

Arkadiusz Przychodzeń reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpijczyk” wywalczył brązowy medal Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Mistrzostwa odbyły się w sobotę w Ketrzynie. Łomżanin zdobył medal w kategorii wagowej 68 kg.

Arek Przychodzeń jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego im Marii Konopnickiej w Łomży. Taekwondo trenuje w klubie UKS Olimpijczyk, a jego opiekunem jest Krzysztof Rychter.
Foto:
Foto:
Foto: Arkadiusz Przychodzeń

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę