Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Rostkowska walczy o Pekin

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska

Anna Rostkowska z klubu Athletics Jakać Młoda walczy o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. W sobotę w Saragossie podczas mityngu lekkoatletycznego Gobierno de Aragon pod patronatem EAA, zawodniczka startując w biegu na 800 metrów uzyskała czas 2:01,18 zajmując 4 miejsce. Tym samym Ania wypełniła wskaźnik B na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.


Bieg w Saragossie wygrała wicemistrzyni olimpijska z Aten Hasna Benhassi z Maroka wynikiem 1:59,40. Piotr Rostkowski – trener biegaczki podkreśla, że był to pierwszy start zawodniczki na dystansie 800m w tym sezonie, który odbył się bezpośrednio po zgrupowaniu wysokogórskim w Font Romeu.
Zawody odbywały się w trudnych warunkach atmosferycznych, ale Anna Roskowska po nich  jest już jedna nogą w Pekinie. Warunkiem uzyskania kwalifikacji olimpijskiej jest jednokrotne uzyskanie wskaźnika A (2:00,00) i jednokrotne uzyskanie wskaźnika B (2:01,30). Kolejnymi zawodami, w których podejmie ona próbę uzyskania wskaźnika A będzie mityng Grand Prix IAAF w Ostrawie 12 czerwca.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę