Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Dobre występy łomżyńskich lekkoatletów

Zawodnicy z dwóch łomżyńskich klubów lekkoatletycznych startowali w sobotę na kameralnym stadionie warszawskiego „Orła”. Zawody były rozgrywane w ramach II Ligi Juniorów połączonej z mitingiem warszawskim. Pomimo przenikliwego zimna i dużego wiatru (na 100m było z korzyścią...) uzyskali bardzo dobre wyniki i rekordy życiowe.

Startująca wśród seniorów Justyna Korytkowska („PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA) wygrała bieg na 1500 metrów i dodatkowo ustanawiając na tym dystansie swój rekord życiowy – 4.40,58.
Bardzo dobrze zaprezentował się także Adam Zaczek. Zawodnik z Kluby Narew Kurpiewski Łomża wygrał bieg juniorów na dystansie 100 metrów z czasem 10.74. Jego klubowy kolega Hubert Wiśniewski w tym biegu zajął czwarte miejsce (10,97)
Na podium stanęli także: Magdalena Stankiewicz („PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA), która w biegu na 400 metrów zajęła drugie miejsce (czas: 57.65) i Paweł Olszewski („PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA), który w biegu na 200 metrów  ustanowił rekord życiowy 22.43 i zajął trzecie miejsce.  

Inne wybrane wyniki łomżan:
juniorzy
Daniel Chyliński („PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA) 400m 50.20 rek.ż. - czwarte miejsce
Grzegorz Kakareko(„PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA) 400m 50.33 rek.ż. - piąte miejsce
uniorzy młodsi:
Krzysztof Baczewski („PREFBET ŚNIADOWO” – PEPEES ŁOMŻA) 100m 11.20 i 200m 22.76 rek.ż.
Magdalena Żebrowska (Narew Kurpiewski Łomża) kula 12.40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę