Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Zajkowska obroniła tytuł Mistrzyni Polski

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska (fot. archiwum)

Łomżanka Aleksandra Zajkowska doskonale spisała się podczas odbywających się w niedzielę w Legnicy V Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin obroniła tytuł mistrzowski w kategorii lekki kontakt w wadze do 55 kg.

Aleksandra Zajkowska – dziś uczennica II LO w Łomży – karate ćwiczy już od 9 lat.  Od samego początku trenerem mistrzyni jest Dariusz Syrnicki.

V Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin rozegrano jako dyscyplina pokazowa przy XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych odbywających się na Dolnym Śląsku.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę