Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Utrzymanie coraz mniej realne

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża przegrały drugi mecz z AZS BTPS Białystok w walce o szansę na utrzymanie się w II lidze. Pojedynek prowadzony jest do trzech zwycięstw, a przegrany definitywnie pożegna się z rozgrywkami. Kolejne mecze łomżanki rozegrają już we własnej sali w sobotę... i miejmy nadzieję w niedzielę. Trener Mirosław Skawski zapowiada, że „Jedynka” nie składa broni i zrobi wszystko, by w Łomży odwrócić losy rywalizacji.

Pierwszy wtorkowy mecz w drugiej rundzie rozgrywek play-off zakończył się wynikiem 3 : 2 dla  białostocczanek. Wczoraj ich przewaga była jeszcze większa - mecz zakończył się wynikiem 3 : 1  w setach: 24:26, 25:21, 27:25, 25:14.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę