Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Browar i ŁKS razem

Łomżyński browar pozostaje głównym sponsorem ŁKS-u Browar Łomża. W czwartek po południu przedstawiciele browaru i zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego podpisali umowę sponsorską. Choć kwota kontraktu pozostaje tajemnicą, to Marcin Trojanowski członek zarządu ŁKS-u podkreśla, że jest ona satysfakcjonująca dla obu stron. - Dzięki tej umowie, a także wsparciu miasta Łomży i innych sponsorów, finansowanie drugoligowej drużyny ŁKS-u powinno zostać ustabilizowane – ocenia Trojanowski.

Trojanowski dodaje, że poza kontraktem przedstawiciele ŁKS-u i browaru uzgodnili, że razem będą prowadzić także różne akcje promocyjne promujące piłkarską reprezentację Łomży i piwo Łomża. Możliwe jest także powrócenie do realizowanej w ubiegłym roku akcji wprowadzenia na rynek limitowanej „piłkarskiej” serii piwa Łomża. Przypomnijmy ze sprzedaży każdej takiej puszki piwa, ŁKS otrzymywał 10 groszy. W sumie uzbierało się tego aż 40 tys zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę