Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

PZPN rozwiązał kontrakt ŁKS-u Łomża z Petaszem

Główne zdjęcie
Piotr Petasz w meczu ze Śląskiem Wrocław

Wydział Gier PZPN podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu Piotra Petasza z ŁKS Łomża z winy klubu. Zawodnik był związany z ŁKS-em do końca 2008 roku, ale wobec zaległości finansowych klubu, domagał się rozwiązania umowy. 23-letni obrońca ostatnio grał w sparingach Piasta Gliwice i najprawdopodobniej wkrótce zwiąże się umową z gliwickim drugoligowcem. Petasz jako obrońca w rundzie jesiennej zdobył dla ŁKS-u cztery bramki.


Petasz jest wychowankiem Polonii Warszawa. W ŁKS-sie Łomża pojawił się już jesienią 2006 roku. Po zakończonej rundzie przeniósł się do Jagiellonii Białystok, ale pół roku powrócił do Łomży. Od 1 lipca 2007 roku związany był z ŁKS-em 18-miesięcznym kontraktem i to właśnie o jego wygaśnięciu zdecydował teraz PZPN.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę