Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanie wygrali turniej trampkarzy w Zambrowie

Młodzi piłkarze ŁKS Łomża wygrali III Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych o Puchar Prezesa ZKS Olimpia. W finałowym meczy, dopiero w rzutach karnych, łomżanie pokonali piłkarzy z Korony Ostrołęka. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Golanek z ŁKS Łomża.

W rozgrywanym w sobotę w Zambrowie turnieju wystartowało 8 zespołów.  Warto podkreślić, że drużyny ŁKS Łomża i Korona Ostrołęka spotkały się w meczu inaugurującym turniej. Wówczas lepsi okazali się piłkarze z Ostrołęki, którzy wygrali to spotkanie 4 : 2.  

Trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej zajęła drużyna Promień Mońki, a na IV Olimpia Zambrów. Najlepszym bramkarzem Turnieju został Alan Baczewski (Korona Ostrołęka), a najlepszym strzelcem - Piotr Stankiewicz (Promień Mońki, 12 bramek).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę