Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

ŁKS jedzie na obóz

Piłkarze ŁKS-u Łomża wyjechali dziś na dziesięciodniowe zgrupowanie do Kętrzyna. Tam pod okiem trenera Witolda Mroziewskiego mają przygotowywać się do wiosennej rundy rozgrywek w II lidze piłki nożnej. Rozgrywki ruszają już 8 marca. W Ketrzynie ostatecznie powinien też ukształtować się cały skład zespół.


Trener Mroziwski do Kętrzyna z Łomży zabrał 20 zawodników. Są to  bramkarze Michał Chachuła i   Paweł Pronaj, a także Cezary Stefańczyk, Tomasz Chludziński, Krzysztof Janicki, Mikołaj Skórnicki, Robert Cychol, Sebastian Kęska, Mariusz Siara, Paweł Sędrowski, Piotr Ogrodowicz, Adrian Citko, Arkadiusz Dereżyński, Damian Rydzewski, Artur Łazar, Tomasz Bzdęga, Bartłomiej Możarowski, Daniel Gołębiewski, Paweł Jurgielewicz i Paweł Galiński. Tym samym w składzie pozostają jeszcze dwa miejsca wolne. Trener Mroziewski przed wyjazdem mówił dziennikarzom, że liczy iż w najbliższych dniach dołączą jeszcze kolejni piłkarze. Szkoleniowiec chciałby  pozyskać zawodnika na lewą pomoc, napastnika i defensywnego pomocnika.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę