Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

ŁKS bez umowy sponsorskiej z Browarem

ŁKS Łomża nie może na razie podpisać umowy sponsorskiej z Browarem Łomża jako głównym sponsorem drugoligowej drużyny klubu. Zdaniem prawników spółki wyznaczony przez sąd kurator nie ma prawa podpisywać tego typu długoterminowych umów. Kurator Jan Gąsiorek mówi, że nic złego się nie stało i przygotowania drużyny do wiosennej rundy rozgrywek nie są zagrożone.

Kurator Gąsiorek podpisanie umowy sponsorskiej zapowiadał już kilkakrotnie i kilkakrotnie przekładał o kolejny tydzień datę tego wydarzenia. Ostatnio przełożenie podpisania umowy o tydzień tłumaczono tym, że postanowienie sądu o powołaniu kuratora nie było uprawomocnione, ale jak się okazuje nawet prawomocny kurator (od wczoraj) to jeszcze za mało...
Zdaniem prawników Browaru Łomża umowę sponsorską mogą podpisać tylko pełnoprawne statutowe władze stowarzyszenia – czyli jego zarząd. Ten ma zostać wybrany dopiero podczas Walnego Zgromadzenia Członków ŁKS-u za dwa tygodnie.

Jan Gąsiorek przekonuje, że nic takiego się nie stało. Gąsiorek podkreśla natomiast, że przygotowania drużyny do ligowych rozgrywek nie są zagrożone. Jak mówi z Browarem Łomża zostało podpisane porozumienie, na mocy którego na konto klubu trafi część pieniędzy. Jaka to kwota, tego nie chciał zdradzić. Gąsiorek przyznał, że dotychczas nie ma także podpisanej żadnej innej umowy sponsorskiej, choć jak podkreśla prowadzone są zaawansowane rozmowy z trzema „złotymi” sponsorami, a na rozwój wydarzeń czeka także kolejnych 6 biznesmenów gotowych wesprzeć finansowo klub. Żadnego odzewu nie przyniosło także jego wystąpienie do Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej aby jej członkowie przekazywali po 500 zł miesięcznie na ŁKS.
- Prawdopodobnie członkowie Izby czekają na Walne ŁKS-u, bo wielu z nich jest członkami naszego klubu – mówi Gąsiorek licząc przy tym, że podczas Walnego padną z ich strony także konkretne propozycje finansowego wsparcia drużyny.
210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę