Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS dalej bez umów... i pieniędzy

Mimo wcześniejszych zapowiedzi kuratorowi ŁKS-u nie udało się doprowadzić do podpisania dziś umów pomiędzy ŁKS-em, a Browarem Łomża i prezydentem Miasta w sprawie finansowania drugoligowej drużyny piłkarskiej klubu.


Jak tłumaczy Jan Gąsiorek przeszkodą w podpisaniu umowy z Browarem, jako głównym sponsorem ŁKS-u, były kwestie formalne. Orzeczenie sądu o powołaniu go na stanowisko kuratora nie jest jeszcze prawomocne.
- Prawnicy obu stron radzili aby poczekac jeszce pare dni i tak robimy. Umowy będą podpisane w przyszłym tygodniu - 5 lub 6 lutego - podkreśla Gąsiorek.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę