Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Przeciwniczki były lepsze

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża uległy w rozegranym wczoraj towarzyskim meczu z zespołem Pronar Zeto Astwa Białystok 0 : 4. Przyjezdne grają na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet - najwyższej w hierarchii klasą kobiecych ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce - czyli dwie ligowe kasy wyżej niż łomżanki, które – przypomnijmy - są beniaminkiem w drugiej lidze.

Siatkarki z Białegostoku, zgodnie z oczekiwaniami nie dały szans łomżankom. W pierwszej i trzeciej partii zawodniczki „Jedynki” nie osiągnęły nawet granicy dziesięciu punktów, przegrywając je do ośmiu. Najlepiej łomżankom poszło w drugim secie. Zakończył się on wynikiem 18 do 25. (czwarty set 11:25).
- Cieszę się, że dziewczyny mogły nauczyć się czegoś od przeciwniczek, a w drugim secie długimi momentami walczyły z nimi jak równy z równym – mówił po meczu dziennikarzom trener łomżanek Mirosław Skawski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę