Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Spotkanie z Rafałem

Oryginalnie nowy rok rozpoczęli uczniowie Publicznego Gimnazjum nr. 8 w Łomży. Na dobry początek 2008 roku spotkali się z Rafałem Boguskim. Najpierw młodzi piłkarze ŁKS-u Łomża wręczyli ”Dzikiemu” koszulkę ŁKS-u z nazwiskiem i numerem „9” na wzór, której grał niegdyś w trzeciej lidze, a później zasypali go pytaniami. Były zawodnik ŁKS-u, a obecnie Wisły Kraków i reprezentacji Polski, cierpliwie z uśmiechem na twarzy odpowiadał nawet na te najtrudniejsze: „Czy na zakończenie kariery chciałbyś zagrać jeszcze w ŁKS-ie?


- Oczywiście, że tak - odpowiedział. - Fajnie by było założyć jeszcze raz koszulkę ŁKS-u. Łomża i jej kibice zasługują na grę w najwyższej lidze - podkreślił.
Podczas spotkanie można było dowiedzieć się że marzeniem „dzikiego” jest zagrać w Juventusie Turyn, że trener Leo Benhaker to niezwykle spokojny i zrównoważony człowiek chociaż czasami potrafi „ostro” zmotywować do pracy a także, że w Wiśle Kraków najczęściej „trzyma” z Czechem Tomasem Irsakiem.
- „Ciężka praca jest kluczem do sukcesu”- powiedział ulubieniec młodych piłkarzy. – Dając z siebie wszystko na treningach i podczas meczów pracujecie nie tylko dla klubu i dla drużyny ale również dla siebie. Być może tak jak mnie ktoś was zauważy i da szansę gry w pierwszej lub drugiej lidze” - podkreślił Rafał.

Następnie zawodnik Wisły Kraków pokazał próbkę swoich umiejętności a wtórowali mu młodzi piłkarze  ŁKS-u Artur Galanek i Patryk Szymański którzy na co dzień uczą się i trenują w Gimnazjum nr 8 w ramach klas sportowych. Spotkanie zorganizowali trenerzy grup młodzieżowych biało-czerwonych Marcin Mroczkowski i Wojciech Pietruszewski, którzy chcą zmotywować swoich podopiecznych do jeszcze większego zaangażowania w treningi.

– „Chcieliśmy pokazać tym chłopcom, że pracując ciężko mogą, podobnie jak Rafał, daleko dojść -  podkreśla trener grup młodzieżowych ŁKS-u Marcin Mroczkowski. – Oni muszą zdać sobie sprawę, że również mają talent i tylko od nich zależy, czy go wykorzystają - dodaje.
- Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim którzy pomogli zorganizować to spotkanie a w szczególności Pani dyr. Halinie Dąbrowskiej, Panu Maciejowi Zajkowskiemu oraz Marcinowi Trojanowskiemu” – podkreślił.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę