Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Udane starty biegaczy ze „Śniadowa”

Bardzo dobrze zaprezentowali się lekkoatleci „Prefbetu Śniadowo” podczas niedzielnego mitingu w Warszawie. Magdalena Stankiewicz i Daniel Chyliński startujący na 600m wygrali swoje biegi z dużą przewagą uzyskując dobre rezultaty (1.39.64 i 1.25.41) Dobrze zaprezentowała się także Justyna Korytkowska, która w biegu na 2000 m zajęła trzecie miejsce i ustanowiła nowy rekord życiowy (6.35.65).

Poza trójką wymienionych wyżej zawodników w Warszawie dobrze zaprezentował się także startujący na 60 m. Paweł Olszewski. Wygrał on wygrał pierwszy bieg w eliminacyjny (7.36), a w piątym zajął trzecie miejsce (7.34).

Miting odbył się w hali warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jak podkreśla trener Andrzej Korytkowski jego zawodnicy pojechali do Warszawy z myślą o tzw. starcie „treningowym”, bezpośrednio po zakończonym zgrupowaniu sportowym w Spale.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę