Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Piłkarskie stroje na gwiazdkę

Główne zdjęcie
Drużyna ŁKS-u rocznik 1993 w nowych strojach

Nie lada prezent od „Mikołaja” otrzymali młodzi piłkarze ŁKS-u Łomża. Pod choinką znaleźli 36 kompletów nowych strojów sportowych. Tym razem w rolę świętego, i to kilka dni przed Bożym Narodzeniem, wcielił się Tomasz Filipkowski właścicielowi firmy Uniqa przedstawicielstwo w Łomży.

Grupa ŁKS-u Łomża rocznika 1993 prowadzona jest przez trenera Marcina Mroczkowskiego. Piłkarze reprezentują klub i miasto w rozrywkach o mistrzostwo województwa podlaskiego w grupie mistrzowskiej. Po zakończeniu rundy jesiennej drużyna znajduje się na 2 miejscu w stawce 12 zespołów.
Młodzi chłopcy doskonalą swoje umiejętności także w ramach zajęć wychowania fizycznego
pod okiem trenera w klasie o profilu piłki nożnej przy Państwowym Gimnazjum nr 8 w Łomży.  
Przy okazji informujemy, że 2 stycznia 2008, w hali sportowej przy tej szkole odbędzie się spotkanie (godz. 10.45) z Rafałem Boguskim. Wychowanek ŁKS-u Łomża, który w grudniu debiutował w piłkarskiej reprezentacji Polski będzie opowiadał uczniom gimnazjum, wśród nich są także uczniowie klasy o profilu piłki nożnej roczników 1992, 1993, 1994, o swojej przygodzie z piłką i o swoich marzeniach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę